Yaprak Tütün; internetten veya gidip kendinizin alacağı saf tütündür . ve yaprak şeklindedir.

Yaprak Tütün ve Satışı

Yaprak Tütün ve Satışı

Normal işlenmemiş tütün olarak ta bilinir daha kurutulup kıyılmamış tütündür .  En iyileri tarlalarından yetiştirme yerlerinden almanızdır . Çünkü kendiniz tütün yapraklarını seçebilirsiniz . Türkiye ‘ nin en iyi tütünleri olan Bitlis ve Adıyaman tütün yapraklarını Adıyaman ve Bitlisten başka hiçbir yerde almanızı önermem . Yani bende güvenemem başka yerdeki alacağım tütün yapraklarına . Çünkü nerden geldiği  veya ne olduğu belli olamaz .

O yüzden en kaliteli tütün yapraklarını topraktan almanızı öneririm . Eğer bir perakende tütün satışçısıysanız ve yeterli ekipmanınız varsa size yaprak tütünleri alıp kurutup ve kıyıp kendi yapımınız olan tütünleri satabilirsiniz . Normal hazır tütün ile kendi alıp kurutup kıydığınız tütün yaprakları arasında kıyma yönteminizden doğa bilecek bir tat değişimi olabilir başka hiçbir değişiklik yoktur . Ama Her Ne Olursa Olsun Adıyamanımızda Yetiştiği İçin Tadı Bir Başka Olacaktır .

Tabii isterseniz bizim kendimizi Çekdiğimiz Yapraklarını tek tek seçtğimiz sağlıklı ve hijyenli koşullarda işlediğimiz Tütünümüz ‘ Sitemizden Alabilirsiniz . Bizim Tütünlerimiz Başka satıcıların sattığı gibi kaçak değildir . Eğer sizi de daha önce başka satıcılar orijinal diye kandırdıysa sizin korkmanız normaldir . Ama Siz Eğer Bizim Tütünümüzü Denediyseniz Zaten şu anda sitemize girme amacınız yeni bir tütün siparişi vermektir .

Bizim Adıyaman Çelikhan Tütünü ‘ müz %100 Doğal hiçbir katkı maddesi içermez . Türkiye’de hemen hemen her şehirde Açık tütün bulunmaktadır . Ama bu açık tütün bulunan çoğu yerde en kötü tütünü yüksek fiyata satan kar amacı güden insanlar var . Eğer Daha Önce sizde kötü Tütün Kullandıysanız büyük ihtimalle bu nasıl tütün diyip tütünü bırakmışsınızdır . Ama unutmayalımki her tütün aynı değil . Bizim Tütünümüz %100 doğal ve ISO markalı tütündür .

Ve Tütünümüzü deneyip o rahatlığı hissedince eminimki bundan sonra başka tütün kullanmayacaksınız . Açık tütün tüm Türkiye’de en çok tercih edilenler sırasına girdi . Ve Sigaraya Göre Daha az maliyetli Oluşu Ve Çoğu Sigardan Daha Keyif Verici Oluşu sayesinde tercih edilen markayız . Ayrıca Toptan Tütün Satışlarımız mevcuttur . Adıyaman tütünü artık Tütün türlerinin arasında vazgeçilmez olmuştur . Kendi sigarasını kendi sarmak isteyenler , katkı maddesiz tütün isteyenler , Tütün içince rahatlamak isteyenler nerde buluruz böyle güzel tütünü diye Aramanıza gerek yok Biz burdayız . . .

Adıyaman Tütünü sayesinde sizde kendi tütününüzü kendiniz sarın alman malı pahalı sigaralardan kurtulun . Biz Adıyaman Tütünü ‘ müzü kendimiz yetiştiriyoruz , hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz ve kendimiz doğruyoruz yani size sadece tütünümüzün keyfini sürmek kalıyor .

Online Sipariş Hattı
Telefon