Türkiye'de Tütün Satışını Yapan Kayıtlı Tek Firmayız

Tütün Satışı, Fiyatları, Çeşitleri

Tütün satışı bir çok aile için gelir kapısı haline gelmiştir. Özellikle toptan tütün satışı yapanlar bu işten iyi para kazanmaktadır. Fakat tütün satıcıları kaliteli tütün bulmada sıkıntı çekiyor. Tütün satıcıları Adıyaman Tütüncülük ile tanışınca bu sıkıntıları son bulmuş oldu. Bugün Türkiyenin bir çok yerindeki tütün satıcılarının tütün ihtiyaçlarını biz temin etmekteyiz. Bir çok kişiye toptan tütün satışı yapmaktayız. Eğer sizde toptan tütün satışı yapıyorsanız bizimle irtibata geçip tütün çeşitlerimiz ve tütün fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nasıl Toptan Tütün Alabilirim

Çelikhan tütünü Süper , Sarı ve Kızıl olmak üzere üç ana tütün harmanından oluşmaktadır.. ve her bir harmanın fide yaprak çeşitlerinden hafif içim , tatlı sert ve sert içim olmak üzere toplamda dokuz çeşit Çelikhan tütünü harmanlamaktayız.

Ayrıca sizin isteğiniz üzerine özel harmanlarda yapılabilir.. Bunun için bizimle telefondan yada e-mail ile irtibata geçiniz. Çelikhan tütünü harmanlamakta , sizler için en iyi harmanı oluşturmakta kesinlikle bir numaradır.

Online Sipariş Hattı
Telefon