Toptan Tütün Satışı Yapan Firmalar

Türkiye’nin Her Köşesine Perakende – Toptan Çelikhan Tütünü Gönderiyoruz..!

Dünyaca ünlü Adıyaman Çelikhan tütünü‘nü ayağınıza kadar getiriyoruz. Artan sigara fiyatlarından şikayetçiyseniz neden paranızı Amerikan malı sigaralara veriyorsunuz. Dünyanın en kaliteli tütünü olarak bilinen Çelikhan Tütünü özellikle Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde yetiştirilmektedir. Toptan fiyatına satışlarımızı İnternet aracılığıyla bize ulaşan müşterilerimize uyguluyoruz. Piyasada 100 TL ye kadar satılan tütün, şimdi çok daha uygun fiyata.

Tamamen kendi yetiştirdiğimiz tütünü hiç bir katkı maddesi kullanmadan doğal olarak yetiştirip kişiye özel şekilde hazırlayıp, sizin özel tütünüzü size gönderiyoruz. İsteğiniz doğrultusunda kalın, orta ve ince kıyım yapmaktayız.

Çelikhan Tütünü Çeşitleri ve Fiyatları

  • 1 Kg. Adıyaman Çelikhan Tütünü Süper Lüx : 80 TL.
  • 1 Kg. Küba Tütünü Aromalı Özel Tütün: 80 TL.
  • 1 Kg. Adıyaman Çelikhan Tütünü Captain Black Harmanli: 60 TL.
  • 1 Kg. Adıyaman Çelikhan Tütünü Orta-Sert- Hafif: 50 TL.
  • 1 Kg. Adıyaman Çelikhan PİPO Tütünü: 60 TL.
  • 200 Lük Boş filitre ve Makine Kalitesine Göre 5-10 TL. Arasıdır.
  • 1 KG BİTLİS ÖZEL TÜTÜNÜ: 150 TL

Toptan Çelikhan Tütünü Fiyatları

Tütünlerimizi Kredi Kartı İle Alabilirsiniz

Size göndereceğimiz tütün tek çeşit olmayıp yaklaşık 8 farklı tütün çeşidimiz mevcuttur. Tüm çeşitler aynı fiyattır ancak herkesin damak tadı farklı olduğundan bazıları hafif, bazıları ağır bazıları orta sever Bu yüzden satış sorumlumuz Sezai PARLAK ile irtibata geçtiğinizde kendisi sizinle konuştuktan sonra size en uygun tütünü gönderecektir. Adıyaman Çelikhan Tütüncülük.

Türkiye’de hemen hemen her şehirde açık tütün bulmak mümkündür ancak bir çok yerde kar amacı güdülerek en kötü kalite tütünler yüksek fiyattan satılmaktadır. İnsanların bir çoğu doğal olarak iyi ve kötü tütün arasındaki farkı ayırt edememektedir. Eğer sizde sigara içmekteyseniz muhtemelen sizde hayatınızın bir döneminde tütünü denemiş ancak boğazınız yandığından, ağır olduğundan şikayet ederek tütünden vazgeçmişsinizdir. Ancak şu kadarını söyleyebilirim ki bize ulaştığınız taktirde size en uygun tütüne karar verilip size ulaştırılacaktır. Sitemizde ayrıca tütün saklama, sarma, filtre kullanma hakkındaki bilgilere de ulaşacaksınız.

NOT :Aldığınız 1 kg. Adıyaman tütünü 1 paket Captain Black Gold karıştırınız ve oluşan harman marlboro, parlament bıraktırır adama baştan söyleyeyim. En büyük özelliği bu harmanın, sigara içtiğiniz ortama sigara kokusu yerine mükemmel bir çikolata kokusu yayar. Çikolata dedim diye tadı captain black sigarası gibi zannetmeyin. Bunun o sigarayla tad bakımından alakası yok.

Adıyaman tütünü – Adıyaman tütün – tütün – Çelikhan tütünü – çelikhan tütün çeşitlerimiz – Toptan tütün – Sarma tütün – Kıyılmış tütün – Açık tütün – Dağ tütünü – vanilyalı tütün – Çikolatalı tütün-

Adıyaman tütün Çeşitlerimiz – Tütün satan yerler Hakkında :

Adıyaman tütüncüsü, sigara, tütün, sarma, sigara, tütün, sarma, sigara, tütün, sarma, Açık tütün, açık tütün çeşitleri, açık tütün satan yerler, ankara açık tütün, adıyaman açık tütün, çelikhan açık tütün, izmir açık tütün, çanakale açık tütün, açık tütün al, açık tütün sat, sigara, tütün, sarma,makinası, Eyma filitre, Marla filitre,

Online Sipariş Hattı
Telefon