Tarımsal Üretim Alanında Tütün, Ülkemizde İhraç Edilen En Önemli Tarım Ürünüdür

Ülkemizde, Adıyaman Tütüncülük

Ülkemizde tütün ekimi yoğun olarak yapılmaktadır. Ege ve İç Anadolu bölgelerinde tütün ekimi yapılmaktadır. Tarımsal üretim alanında tütün, ülkemizde ihraç edilen en önemli tarım ürünüdür.

Her yıl artan bir ihracat oranıyla satın alınabilen tütünler, her zaman en ekonomik şekilde satın alınabilir. Ayrıca Adıyaman tütünü de oldukça popüler bir tarım ürünüdür.

Her tütünün değişik bir aroması ve kalitesi bulunur. Bu da farklı fiyat seçeneklerine ve harmanlara katılacak ürünlerin değişik adlar altında satılmasını sağlar

Adıyaman ‘ ın Çelikhan ilçesinin yaylasında ürettiğimiz Tütünümüzü uygun fiyata sahip olmak için sitemizden sipariş verebilirsiniz . Sitemizde online sipariş verebilir veya telefonla arayıp yada whatsapdan sipariş verebilirsiniz . Sitemize Numaranızı bırakın biz sizi arıyalım ve güvenli alışveriş yapın . Ayrıca Güvenli ödeme seçeneklerimiz vardır . Ürününüz kapınıza kadar gelince kapıda ödemeyle ya da güvenli kredi kartı çekimiyle ödemenizi yapabilirsiniz .

Kredi Kartıyla ödememiz %100 güvenlidir . Emin Olabilirsiniz Hiçbir Sıkıntı Yaşanmayacaktır . 1000’lerce müşterimizin memnuniyetini sizinde yaşaycağınıza eminiz . Bir Kere Bizim Tütünümüzü kullanan artık başka tütün kullanmıyor .  Sigara Hatta Sigaradan Daha Güzel kıvamdaki tütünümüzü içdikten sonraki rahatlıkdan sonra İyiki almışım bu tütünü diyeceğinize eminiz. Tüm Ürünlerimiz bütcenize uygun bir şekilde hazırlanmaya özen gösterilmiştir.

Online Sipariş Hattı
Telefon