Adıyaman Çelikhan Tütününün Farkları

Adıyaman Çelikhan Tütünü Alırken Dikkat Ediniz..!

Adıyaman Çelikhan Tütünü

Adıyaman Çelikhan tütünü alacaksanız, öncelikle tütünü aldığınız yere dikkat etmelisiniz.. çünkü Adıyaman tütünü ile Çelikhan tütünü arasında ciddi bir tat farkı vardır. Çelikhan tütünü boğazı yakmaz, gerçek tütün kokusu vardır ve ağızda kötü tat bırakmaz oysa Adıyaman ova tütünü sarı gözüktüğü halde insanı rahatsız eder.

Sizlere ova tütününü Çelikhan tütünü diye satmasınlar. Bizden alacağınız tütünler kesinlikle sadece Çelikhan tütününden oluşmaktadır..sadece bizim tütünleri harmanladığımızı belirtmek isteriz.. hatta Çelikhan tütünü haricinde hiçbir tütün ürününü satmıyoruz.. tütün kalitemizi diğer tütünlerle bozmamak için sadece Çelikhan tütünü satıyoruz.. aynı zamanda ekibizin bir çoğu kendi tarlasının tütün ürünlerini satmaktadır.

Çelikhan Tütününü Nasıl Saklanır?

Tütün üreticisi ve satıcısı olarak şunu söyleyebiliriz; tütün içimi ve rengi olarak kalitelendirilir. Tütün harmanlandıktan sonra serin bir ortamda kurutulmasına özen gösterilir, kuruduktan sonra kartonlanır (yada poşetlenilir ) eğer kurutulan bu tütün nemli bir ortama maruz kalırsa , hem renginde hem de içiminde bozulma olur.
Alacağınız tütünleri kuru ortamda muhafaza etmeye çalışınız. Eğer nemli bir bölgede yaşıyorsanız, tütün poşetiniz (yada kutusunu) ekstra bir kutunun içine koymanızı tavsiye ederiz. Ayrıca aşırı sıcakta da tütünde bozulma olacağını da unutmayınız

Adıyaman Çelikhan Tütünü Almanın Avantajları

Bitki ile uğraşanlar çok iyi bilirler ki, her mevkide ki , her toprağın bitkisi farklı olur. Çelikhan ilçemizde de her tarlada ki tütünün rengi, içimi farklı olur. Çelikhan küçük bir ilçedir, dolayısıyla hemen hemen her mevkideki tarlaların nasıl ürün verdiğini biliyoruz. Bir tütün içicisinin istediği harmanı bu şekilde rahatça oluşturabiliyoruz.

Ayrıca Yıldız Tütüncülük olarak tütün fiyatlarımıza bakmak ister misiniz?

Online Sipariş Hattı
Telefon